Kim Jesteśmy?


Stowarzyszenie podróżników Dzikim Tropem to grupa ludzi połączonych wspólną pasją - podróżowaniem. Naszą misją jest szerzenie kultury podróżniczej i zbaczanie ze standardowych szlaków. Autostopem? Busem? Samolotem? Kajakiem? Byle dalej!. To co nas napędza do zwiedzania świata - to ludzie, natura i przygody które czekają na każdej wyprawie.


Chcemy się dzielić zdobytym doświadczeniem i zabrać Cię Dzikim Tropem w miejsca, które sami odkryliśmy.


O STOWARZYSZENIU

Dzikim Tropem


Wraz z grupą znajomych, zamiłowanych w podróżach, założyliśmy stowarzyszenie promujące odkrywanie odległych egzotycznych obszarów świata. Chcemy także promować ideę podróżowania z plecakiem i zachęcać do wchodzenia w interakcję z lokalną ludnością. Ułatwiamy podróżowanie w wyjątkowe miejsca na świecie wraz ze wspólnym odkrywaniem kultury i natury danego rejonu.

MY OFERUJEMY COŚ WIĘCEJ

Nie boimy się pobrudzić, żeby odkryć mniej dostępne miejsca.


7 miesięcy z plecakiem po Ameryce Środkowej.

Doświadczenie zdobyte podczas naszej autostopowej podróży pozwoliło nam nie tylko obejrzeć piękną “okładkę kraju", ale też zagłębić się w lekturę, zapisaną za pomocą przepięknej natury, klimatycznych miejsc i niezliczonej ilości historii stworzonych z lokalną ludnością i podróżnikami spotkanymi na trasie.
Teraz postanowiliśmy podzielić się z Tobą tym co najlepsze. Przygotowaliśmy bogate streszczenie naszej przygody. W ciągu 22 dni pokażemy Ci wyjątkowe miejsca, a także kulturę backpakersów z całego świata. Usłyszysz wiele wspaniałych historii, a także stworzysz własne niezapomniane wspomnienia. A to wszystko w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach podróży.

NASZE WYPRAWY

Przejrzyste zasady


Jako członek stowarzyszenia masz okazję wziąć udział w prawdziwej przygodzie! W wyprawie na którą pojedziemy, ujęty jest pełny koszt podróży łącznie ze wszystkimi wymienionymi atrakcjami (poza nurkowaniem z butlą). Swoje kieszonkowe przeznaczysz jedynie na pamiątki i jedzenie, Pojedziesz z nami w oryginalnym stylu i otrzymasz profesjonalnie zmontowany film z całej wyprawy, fotoksiążkę i inne ciekawe dodatki. Na pokładzie Vana będą dwa polaroidy, dzięki którym na bieżąco utrwalisz te chwile.. Po prostu nie pozwolimy Ci o tym zapomnieć i z pewnością odwiedzisz z nami jeszcze niejeden zakątek świata.